BAFRA KEBAB TO FIRMA, KTÓRA POWSTAŁA Z PASJI I WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA FRANCZYZOWEGO

Rozwijamy się z myślą o naszych Klientach. Przykładamy ogromną wagę do zachowania wysokich standardów jakości. Dzięki temu mamy pewność, że w każdym punkcie Bafra Kebab dostaniemy danie przyrządzone z najlepszych składników, według receptury, która gwarantuje najlepszy smak.

POLSKA MARKA


Wspieramy lokalnych dostawców, dla których jakość i świeżość składników jest najważniejsza. Bazujemy na najlepszych polskich produktach, które łączymy z pasją do orientalnej kuchni. Kupując nasze produkty, wspierasz polskich przedsiębiorców.


 LOKALNI DOSTAWCY

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami, którzy przestrzegają łańcucha dostaw i zasad higieny. Dostawy realizujemy kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mamy pewność, że nasi klienci dostaną zawsze świeże produkty, które znają. To sprawia, że nasz kebab smakuje wszędzie tak samo dobrze.

 

ŚWIEŻE SKŁADNIKI


Wszystko przygotowujemy sami od podstaw. Korzystamy wyłącznie ze świeżych warzyw, które dostarczają nam lokalni dostawcy. Mięso jest przygotowywane specjalnie dla naszej sieci według autorskiej receptury.


KOMPLEKSOWE SZKOLENIA DLA ZESPOŁU


Jakość oferowanych produktów to nasz nadrzędny cel, dlatego działamy według wewnętrznych procedur gwarantujących najwyższe standardy. Nasi pracownicy są kompleksowo przeszkoleni z receptur oraz zasad bezpieczeństwa i higieny produkcji. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi nasi klienci dostają produkty, które znają i lubią.KONTROLE WEWNĘTRZNE

Standaryzacja punktów jest dla nas priorytetem. Prowadzimy cykliczne kontrole punktów sprzedaży, aby utrzymać wysoką jakość produktów. Jesteśmy na rynku już 5 lat, dzięki czemu wypracowaliśmy solidne zaplecze w postaci złożonych procedur zapewniających najwyższą jakość dań.


PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Wyposażenie naszych punktów nie różni się od wyposażenia stacjonarnych restauracji. Wszystkie sprzęty oraz rozwiązania przetestowaliśmy na własnych lokalizacjach, dlatego je szczegółowo dopracowaliśmy. Punkty sprzedaży Bafra Kebab są wyposażone w sprzęt wysokiej jakości, co pozwala nam na serwowanie najlepszych posiłków w każdy miejscu.

 FRANCZYZA

 

Tel.: +48 537 631 631

Mail: franczyza@bafrakebab.pl

 

 

 ZGŁOŚ LOKALIZACJE

 

https://zglosmiejsce.bafrakebab.pl/

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności

© 2022 | Polityka Prywatności Regulaminy promocji